Koronarno društvo Postojna na potepanju po bistriški deželi »Sibirija«
Čudovito nedeljsko popoldne, 21. januarja, je bilo zelo natančno in zadeto izbrano. Tokrat smo se podali v čisto drugo smer, v Ilirsko Bistrico. Zbralo se nas je 20 članov na bistriškem »Placu«, kjer nas je pričakala prijazna gospa Angelca Vrh, tamkajšnja domačinka. Spremljala nas je na našo ciljno točko mimo 450 let starega Hodnikovega mlina,…
Preberi več









